/* CSS Document */

Eregalerij

Ereleden:
C.S. Leempoel
Henk Leistra
Wil Neger
2007 Dick van Burgsteden
2007 Anneke van Burgsteden-Bruinekool
2010 Hein Visser
2014 Henk van Rooijen

Lid van verdienste:
O. van Dijken †
R. Kolkert
Wil Neger
Cor Leempoel
Henk van ‘Hof
Ton van der Geest †
2014 Robert Vink
2016 Ab Hoogland

Lid van verdienste namens het gewest:
2000 Dick van Burgsteden
2000 Anneke van Burgsteden-Bruinekool
2002 Ab Hoogland

Loek Vuijsterstrofee:
1994 Loek Vuijsters
1995 Co de Groot
1996 Marga Koenen
1997 Hans Scheerder
1998 Ab Hoogland
1999 Henk van ’t Hof
2000 Josja en Plonie Smink
2001 Nico Speksnijder 2001
2002 Maurits Koenen
2003 Roelof Mulder
2004 Anneke van Burgsteden
2005 Wil Kok
2006 Dick van Burgsteden
2007 Hein Visser
2008 Pascal van Tielraden
2009 Tolinda de Vries
2010 Bert Mulder
2011 John Huiden
2012 Olaf Lemaire
2013 Joost de Vries
2014 Walter Douma
2015 Madelon Sieberichs
2016 Patrick Key
2017 Cees Bruins

Aanmoedigings bokaal/Ab Hoogland (voor de pupillen/junioren):
1994/1995 Sebastiaan Bouman
1995/1996 Ruben Kooijman
1996/1997 Hajo Heusinkveld
1997/1998 Ilse Hoogland
1998/1999 Bart van Kampen?
1999/2000 Hilde van Maanen
2000/2001 Lowi Smink
2001/2002 Leoni Alfrink
2002/2003 Bram Versteeg
2003/2004 –
2004/2005 Paul Montauban
2005/2006 Geert Huijgen
2006/2007 Sanne Moejes
2007/2008 Peter Kluijfhout
2008/2009 Doke Schoonhoven
2009/2010 Bas de Vries
2010/2011 Demi Huiden
2011/2012 Casper Donker
2012/2013 Elsemiecke Hack
2013/2014 Pim Bleser
2014/2015 Isa Douma
2015/2016 Niels Keij
2016/2017 Joppe Biernan

Dick van Burgsteden bokaal (voor de jeugdschaatser die de meeste tijdwinst heeft gehaald ten opzichte van het jaar daarvoor) :

2005 Jorn de Kleine
2006 Arnold Schonewille
2007 Casper Donker
2008 Dorien van Dolderen
2009 Loek Sieberichs
2010 Lars van den Bogaert
2011 Sander van Klinken
2012 Sil Groothuis (staat als Grooothuis op de beker (een heel groot huis dus))
2013 Hidde Bennema
2014 Mees Overbeek
2015 Naomi Pols
2016 Suze de Goede

Comments are closed.