Zaterdagavond, 7 januari 2011, zijn weer de clubkampioenschappen marathon verreden.
Ondanks de geringe deelname zijn de prestaties van de AIJV prima te noemen.
Bij de recreanten stuift Wiep van Apeldoorn een paar ronden voor het einde weg uit de kopgroep om voor de eindzege te gaan, maar iedereen in het peleton weet niet dat een rijder van Nijkerk reeds een ronde voorsprong heeft genomen. Hij wordt dus verdienstelijk tweede, maar ook de overigen weren zich prima. Pieter Prins werd vijfde en Henri en Wim bleven in dezelfde ronde. Good old Kees van Burgsteden begon brutaal met de koppositie in de eerste ronden maar moest op het eind toch een rondje prijsgeven. Als club worden we tweede al zijn we eigenlijk met te weinig!
Bij de dames junioren wordt Kim Leliveld verdienstelijk tweede of derde in de wedstrijd en dus ook clubkampioen!
Net als bij de recreanten is er bij de senioren alweer een rijder die al snel een ronde voorsprong neemt. Onze leden reden een vlak schema en sprinten mee om de derde plaats die verassend door Martin van Klooster wordt gewonnen net voor Kees Versluis. Commentaar van Martin: “Dit is de eerste keer dat ik sneller ben dan Kees dit jaar, dat is mooi”
Al met al een gezellige en sportieve avond, georgniseerd door NIjkerk , volgend jaar hopelijk met een nog grotere deelname van de AIJV.
De Uitslagen:
Recreanten marathon
1e Woudenberg 33.1 punten
2e AIJV 32.7 ,,
3e Zeist 32.6 ,,
4e SSV Nijkerk 32 ,,
5e Eemland 30.8 ,,
Snelste Heer Jorrit Walgien
Snelste Dame Irene van Veen – Heuver
Mijnten Bokaal:
Heren 1e Thijs van de Steen
2e Bert Koelewijn
3e Martin van ’t Klooster
Dames 1e Simone van Dorrestein
2eMarianne Liefting
Meisje 1e Eline van de Pol
2e Kim Lelyveld
3e Geralde van de Bunt
Jongens 1e Henk Hoeke
2e Renze van de Brink
3e Tom Mars

